HOL´i uus kodulehekülg avatud.

 

 

HOLi uus kodulehekülg http://www.hol.ee/ avatud.

HOLi uus lehekülg valmis meie pikaaegse partneri interneti ja reklaamistuudio Imago OÜ tööna.  Meie partneri selgitused HOLi juhatuse koosolekul viisid meid otsuseni, et uue kodulehe loomine on möödapääsmatu. Peale informatsiooni ülevaatlikkusega seotud puudustega vanal kodulehel, on ka teada fakt, et  interneti vahendusel suhtlemisvahendite tehniline aegumine toimib 3-5 aasta jooksul. HOLi kodulehe eelmine versioon loodi  2004 aastal. See kõik tingiski uue kodulehe loomise vajaduse, mis nüüd on realiseerunud.

Uues lahenduses on otsingumootor tehtud kalendri kaudu ja on ürituste põhine. Ajaperioodid, kus on kajastatud sündmused, mis Teid huvitavad, saate valida ise. Võimalik on sisestada soovitav ajavahemik aasta kaupa või ka lühemad perioodid. Kalendri alusel saate välja võtta HOLi Volikogude istungite ja Juhatuse koosolekute materjale. Teine valik on informatsioon kultuuriürituste toimumiste kohta. Sündmuste valikuks on kalendri all kaks kastikest, mis tuleb teie soovi kohaselt märgistada. Kui soovite näha kõike korraga, tehke linnuke mõlemasse ruutu.

Kui üritusele on vajalik eelnev registreerimine on seda võimalik nüüd teha vastaval registreerimise vormil, mis on näha ürituse juures.

Uudiste all on RSS ehk siis voog, millega saab liituda http://www.hol.ee/.  RSS nupule on vaja teha  2 klikki. Te näete kanalit, mis sisaldab pidevalt uuendatavat sisu. Kui tellite kanali, lisatakse see üldisesse kanaliloendisse. Kanalist tulnud värskendatud teave laetakse automaatselt teie arvutisse ja seda saab vaadata Internet Exploreri ning muude programmidega. Kanali kasutamisel saab kõik uus teile viivitamatult teada ning ei ole vaja otsimas käia, kas on tehtud muudatusi.

Koduleheküljele on võimalik sisestada kõigi omavalitsuste kultuuriüritused ja linna/valla volikogude ning valitsuse istungite ajad. Selleks vajame omavalitsustelt konkreetseid andmeid. Teabe ülevaatlikkus annab kõigile võimaluse paremini planeerida ühisürituste aega. Samuti on kalendrisse võimalik panna piirkonnas olulisi koosolekuid ja kohtumisi. Näiteks planeeringute avalikustamine või arutelu. Seda eelkõige siis, kui arutelude vastu on laiem avalik huvi.

Ootame kõigilt  informatsiooni, kui leiate vea mõnedes fakti- või kontaktandmetes. Peame oluliseks Teie täienduste ja uuenduste sisestamist esimesel võimalusel. Kodulehekülg on pidevalt arenev protsess ja kõik teie ettepanekud selle täiendamiseks on meile kõigile vajalikud.

 

Suhtlemiseni nüüd ka uuendatud kodulehe vahendusel!

Aarne Rentik                                                                                                                 Tegevdirektor                                                                                                                     

 

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo