Harju Maavalitsus kutsub koole osalema pilootprojektis „Turvaline kool“

Harju Maavalitsus koostöös Eesti Tervisedenduse Ühingu, Päästeameti Põhja päästekeskuse, Politsei-ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri, Maanteeameti põhja regiooni ja Harjumaa Omavalitsuste Liiduga kuulutab välja konkursi projekti „Turvaline kool“ raames. Projekti eesmärkideks on eelkõige tähtsustada turvalise kooli teemat ning välja selgitada ja tunnustada aktiivselt turvalisusega tegelevaid koole Harjumaal. Muuhulgas on see suurepärane võimalus kaardistada kooli riskid ja seeläbi ka abivahend kooli turvakavade ja kriisimappide koostamisel.
 
Konkursil osalemiseks oodatakse koolidelt „Turvaline kool“ enesekontrolli küsimustiku täitmist ning soovi korral ka lisamaterjale. Täpsem info:
Projekti eesmärkideks on tähtsustada turvalise kooli teemat ja toetada turvalisuse laiemat käsitlemist, aktiveerida koole teemaga tegelema pakkudes neile selleks professionaalset tuge ja abi. Oma koolis riskide kaardistamine annab koolile võimaluse sihipäraseks eelarve planeerimiseks ja erinevate tegevuste ning koostöö korraldamiseks kitsaskohtadega toimetulekuks.
Eesmärgiks on kaasata lisaks koolile laiemat koostöö-võrgustikku, sest teema on põimunud kogu paikkonna arenguga nii tihedalt, et ainult kool üksi ei saa seda  lahendada.
Palume koolidel konkursil osalemisest teatada 28. septembriks 2012
 
Osalevate koolide dokumente ootame 31. oktoobriks 2012 Harju Maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiutalitusse (Nele Kunder nele.kunder@mv.harju.ee, tel 611 8547).
 
Väljavalitud koole külastab selleks ellukutsutud töörühm organisatsioonide esindajatest ning aasta lõpus tunnustatakse konkursil silma paistnud koole ja kuulutatakse välja „Turvaline kool 2012“.
 
Pilootprojekti „Turvaline kool“ rahastab Eesti Haigekassa Eesti Tervisedenduse Ühingu projektist „Kodu- ja vabaaja vigastuste vältimine Harju maakonnas“.
 
Lisainfo:
Nele Kunder
Harju Maavalitsuse
sotsiaal- ja tervishoiutalituse peaspetsialist
tel 611 8547
 
Annika Soa
Harjumaa vigastuste vältimise projekti koordinaator
tel 566 17375

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo