Aasta õpetaja nominentide esitamine 2019

Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL) kutsub üles esitama kandidaate üleriigilise tunnustussüsteemi "Eestimaa õpib ja tänab" konkursile, mille eesmärk on tunnustada ja tutvustada üldsusele Harjumaa haridustöötajate tegevust, selgitada tehtud töö tulemuste põhjal välja maakonna haridustöötajaid, kes on oma töös saavutanud väljapaistvaid tulemusi ja pälvinud kolleegide, õpilaste ja lastevanemate lugupidamise.

Kandidaate üleriigiliselt tunnustatud kategooriate auhindadele saab esitada 18. aprillini haridus- ja teadusministeeriumi veebilehel aadressil www.hm.ee/gala, kust leiab ka tunnustamisstatuudid.

HOL-i moodustatud maakondlik komisjon valib mai alguses igasse kategooriasse (välja arvatud kategooriad aasta õppejõud, aasta kutseõpetaja, riiklik elutööpreemia ja aasta kool) esitatud kandidaatide seast ühe kandidaadi esitamiseks üleriigilisele komisjonile.
Komisjoni kuuluvad Harjumaa Haridustöötajate Liidu, Harjumaa Koolijuhtide Ühenduse, Harjumaa Alusharidusjuhtide Ühenduse, Tallinna Linnavolikogu ja KOV-ide esindajad.

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/