Ainesektsioonid

 HARJUMAA AINESEKTSIOONIDE KONTAKTISIKUD

                                                                                                                  Seisuga 10.09.2018

 

Ainesektsioon

Kontaktisik

Kool

e-post

1

Inglise keel

Kristel Kook-Aljas

Jüri Gümnaasium

kristelkook.aljas@gmail.com;

2

Saksa keel

Inna Erik

Jüri Gümnaasium

Inna.Erik@jyri.edu.ee;

3

Vene keel

 

Niina Nikitina

Peetri Lasteaed-Algkool

niina.nikitina@peetri.edu.ee;

4

Eesti keel

Ave Oja

Kose Gümnaasium

aveoja@gmail.com;

5

Klassiõpetajate

Sirje Hanikat

Kose Gümnaasium

sirje.hanikat@kose.edu.ee;

6

Matemaatika

Kersti Kaldmäe

Jüri Gümnaasium

kersti.kaldmae@jyri.edu.ee;

7

Keemia- ja füüsika

Anna Kikkas

Saku Gümnaasium

anna.kikkas@sakuvald.ee;

8

Bioloogia- ja geograafia

Ulvi Urgard

Saue Gümnaasium

ulviurgard@saue.edu.ee;

9

Inimeseõpetus

Heli Israel

Keila Kool

heli.israel@keilakool.ee;

10

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus

Terttu-Triin Tomusk

Saue Gümnaasium

terttutriintomusk@saue.edu.ee;

11

Muusikaõpetus

Heli Karu

Raasiku Põhikool

karu.heli@gmail.com;  

12

Kunstiõpetus

Marje Tahk

Jüri Gümnaasium

marje.tahk@jyri.edu.ee;

13

Käsitöö- ja kodundus

Keirin Ritval

Keila Kool

keirin.ritval@gmail.com;

14

Töö- ja tehnoloogia

Aron Lips

Aruküla Põhikool

aron.lips@arukyla.edu.ee;

15

Eriõpetus

Kadri Kivipõld

Loo Lasteaed Pääsupesa

kivikiri@gmail.com;

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/kultuuriinfo-344
http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/