Lasteaed

Harjumaa lasteaiad seisuga 22.08.2017

Aegviidu Lasteaed
lasteaed@aegviidu.ee
Alavere Lasteaed Mõmmila
mommila@anija.ee
Kehra Lasteaed Lepatriinu
lepatriinu@anija.ee
Kehra linnalasteaed Lastetare
lastetare@anija.ee
Tabasalu Lasteaed Tibutare
juhataja@tibutare.edu.ee
Tabasalu Teelahkme Lasteaed
Anneli.Laamann@teelahkme.ee
Harku lasteaed
juta@harkulasteaed.ee
Rannamõisa lasteaed
margit@rannamoisa.edu.ee
Pangapealse Lasteaed (Muraste)
kairi@pangapealselasteaed.ee
Alasniidu Lasteaed
alasniidu.lasteaed@harku.ee
Tabasalu lastehoid
tabasalulastehoid@harku.ee
Loo Lasteaed "Pääsupesa"
loopesa@gmail.com
Kostivere Lasteaed
kaili@kostilaps.ee
Neeme Lasteaed
pille@neememudila.ee
Keila Lasteaed Miki
mikilasteaed@keila.ee
Keila Lasteaed Vikerkaar
vikerkaar@keila.ee
Keila Lasteaed Vikerkaar Sipsiku maja
sipsik@keila.ee
Keila Lasteaed Rukkilill
ylle@rukkilill.eu; rukkilill@rukkilill.eu
Klooga Lasteaed
klooga.lasteaed@mail.ee
Lehola Lasteaed
leholakool@gmail.com; lehola.lak@keilavald.ee
Lehola Lasteaed Karjaküla filiaal
karjakyla.lasteaed@gmail.com
Laulasmaa Kooli lasteaed
laulasmaakool@laulasmaakool.ee
Haiba Lasteaed Riisikas
riisikas@kernu.ee; kernu@kernu.edu.ee
Laitse lasteaed "Kirsiaed"
kirsiaed@ruilakool.ee
Kiili lasteaed
maibi.rikker@kiilivald.ee
Kose Lasteaed
info@kosela.ee
Oru Lasteaed Mesimumm
mesimumm@kose.ee
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
kula@kose.ee
Ravila Lasteaed
ravilalasteaed@gmail.com
Ardu Lasteaed
ardula@kose.ee
Harmi Kooli Lasteaed- Habaja Lasteaed
tiiujalg@harmi.ee
Kuusalu Lasteaed Jussike
lasteaed.jussike@kuusalu.ee
Kiiu Kiigepõnni Lasteaed
kiiu.lasteaed@kuusalu.ee
Kolga Lasteaed
kolga.lasteaed@kuusalu.ee
Vihasoo Lasteaed-Algkool
kool@vihasoo.edu.ee
Loksa Lasteaed Õnnetriinu
lasteaed@loksa.ee; kaire.kotkas@loksa.ee;
Maardu Lasteaed Rukkilill
maardurukkilill@gmail.com
Maardu Lasteaed Rõõm
maardu.room@hot.ee;  noorte@hot.ee
Maardu lasteaed Sipsik
lasteaed@maardusipsik.ee
Riisipere Lasteaed
riisipere.lasteaed@mail.ee
Turba Lasteaed
turlas@hot.ee
Padise valla Lasteaed
lasteaed@padise.ee
Paldiski Lasteaed Sipsik
sipsik@paldiski.ee
Paldiski Lasteaed Naerulind
naerulind@paldiski.ee
Pikavere Mõisakool
kool@pikavere.edu.ee
Aruküla lasteaed "Rukkilill"
arukylarukkilill@raasiku.ee
Aruküla Waldorf Lasteaed
kool@avw.ee
Raasiku lasteaed "Oravake"
raasikula@raasiku.ee
Aruheina lasteaed
direktor@aruheina.edu.ee
Assaku Lasteaed
direktor@assaku.edu.ee
Lagedi Lasteaed
direktor@lagedi.edu.ee
Peetri Lasteaed- Põhikool
riina.rosar@peetri.edu.ee
Lasteaed Pillerpall
pillerpall@rae.ee
Lasteaed Taaramäe
taaramae@rae.ee
Lasteaed Tõruke
toruke@rae.ee
Lasteaed Uuesalu
direktor@6ie.edu.ee
Võsukese lasteaed
margery.lilienthal@v6suke.edu.ee
Lasteaed Õie
eda.murd@6ie.edu.ee
Saku Lasteaed Päikesekild
paikesekild@sakuvald.ee
Saku Lasteaed Terake
eve.laiverik@sakuvald.ee
Kurtna Kool- Lasteaed
kaire.oks@sakuvald.ee
Nõlvaku Lasteaed (Laagri)
merle.perm@sauevald.ee
Saue Lasteaed Midrimaa
midrimaa@saue.ee
Laagri Lasteaed
info@laagrilasteaed.ee
Tuleviku Lasteaed
info@tulevikulasteaed.ee
Veskitammi Lasteaed
veskitammi.lasteaed@sauevald.ee
Ääsmäe Lasteaed Laagri filiaal
aasmae.lasteaed@sauevald.ee
Rummu Lasteaed "Lepatriinu"
signe@vasalemma.ee
Vasalemma Lasteaed "Sajajalgne"
tiiu@vasalemma.ee
Munitsipaallasteasutus Viimsi Lasteaiad
maie@viimsilasteaiad.ee
Eralasteaed Lillelapsed
info@lillelapsed.ee
Eralasteaed Pääsupoeg
paasupoeg@yahoo.com
Eralasteaed Tibu
lasteaedtibu@gmail.com
Eralasteaed Väike Päike
liisi.soosalu@lasteklubi.ee
Eralasteaed Kelvingi Lasteaed
juhataja@kelvingilasteaed.ee; kelvingila@gmail.com
Püünsi Kooli lasteaed
lasteaed@pyynsi.edu.ee
Eralasteaed Põnnipesa
pesa@pesa.ee


  

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste
Liidu büroo asub:

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
Faks: 615 0351
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199
km reg nr EE101356705

vaata asukohakaarti siit

https://digimaa.ee/
http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo