HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIDU UUS JUHT ON KAUPO RÄTSEPP

HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIDU UUS JUHT ON KAUPO RÄTSEPP
Täna 15.01.2014 toimus Harjumaa  Omavalitsuste Liidu (HOL) volikogu esimene kogunemine peale eelmisel sügisel toimunud kohalikke valimisi. Täna valiti HOL uus esimees kelleks osutus Kaupo Rätsepp (Harku vallavanem, IRL) ja aseesimeheks valiti Helle Lootsmann (Loksa Linnavolikogu aseesimees, Keskerakond) , lisaks neile valiti veel 7 juhatuse liiget.
HOL-i uuenenud volikogu kokkukutsumise eelduseks oli, et kõik Harjumaa omavalitsused oleks valimiste järgselt oma uute juhtide ning omavalitsuse esindajate valimisega ühele poole saanud. Järgmine samm, et HOL saaks omavalitsuste ühishuvide ning Harjumaa tervikliku arengu eest seismisel oma tööd jätkata, oligi juhatuse valimine. Esmalt viidi läbi eraldi hääletused HOL esimehe ja aseesimehe valimisteks  -  esimeheks valiti Kaupo Rätsepp ning aseesimeheks Helle Lootsmann. Nad mõlemad osalesid HOL juhatuse töös ka eelmisel valitsemisperioodil. HOL-i senine juht Vello Jõgisoo sõnas, et annab HOL-i juhtimise teatepulga uuele juhile üle kindla teadmisega, et HOL on jätkuvalt tugev ning tegus. Ta tundis heameelt, et tänu koostööle ja ühistele jõupingutustele saadi nii HOL-is kui Harjumaa omavalitsustes  hakkama ka majanduslangusega seotud rasketel aegadel.  Kaupo Rätsepp lisas, et jätkab kindlasti HOL-i tasakaalustatud juhtimisjoont: „See, et kõik Harjumaa omavalitsused on täna HOL-i liikmed ning seisavad aktiivselt oma ühishuvide eest, on suur väärtus, mille alalhoidmise eest tuleb kindlasti seista. Tuleb  jälgida, et kõigi liikmete huvidega ühistegevustes arvestataks“.
Lisaks esimehele ja aseesimehele asuvad HOL-i juhatuses tööle Toomas Vitsut (Tallinna Linnavolikogu esimees, Keskerakond), Nikolai Vojeikin (Maardu linnapea, „Maardu Valimisliit“), Tanel Mõistus (Keila Linnavolikogu esimees, Reformierakond), Raivo Uukkivi (Raasiku vallavanem, Sotsiaaldemokraatlik Erakond), Kadri Tillemann (Keila Vallavolikogu esimees, IRL), Mart Võrklaev (Rae vallavanem, Reformierakond) ja Valeri Kukk (Kiili vallavanem, valimisliit „Kiili valla külade ühendus“).
HOL asutati 1992. aasta 1. aprillil Harju Maakonna omavalitsusüksuste poolt koostöö- ja esindusorganisatsioonina. Alates 2006 oktoobrist on  HOL-i liikmed kõik 23 Harjumaa omavalitsust.
 
Lisainfo ja kontakt:
Kaupo Rätsepp
HOL esimees
Telefon: 6003 848; 5113383
 
Vello Tamm
HOL tegevdirektor
Telefon: 6150 355; 52 68 017

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo