Harjumaa Omavalitsuste Liit sai aasta toetaja tiitli

Harjumaa Omavalitsuste Liit sai aasta toetaja tiitli
 
28. jaanuaril jagati üheksandat korda välja  üleriigilised koori ja puhkpillimuusika aastapreemiad. 16le tiitlile kandideeris 61 nominenti üle riigi, kelle hulgast tegi valiku Kooriühingu muusikanõukogu.
Hinnati kooride, orkestrite ja dirigentide muusikalisi saavutusi, kontserttegevust, salvestusi, osalust konkurssidel ning panust ümbritsevasse kultuuriruumi..
Aasta orkestrijuhi tiitli sai Tallinna muusikakooli direktor, Keila linnaorkestri ja Tabasalu muusikakooli dirigent Valdo Rüütelmaa. Valdo Rüütelmaa juhendatavad orkestrid esinesid silmapaistvalt ka möödunudsuvisel laulupeol.
Aasta korraldaja tiitli sai Heli Sepp Koselt. Heli Sepale oli see juba teine suur auhind viimase kuu aja jooksul. Aasta lõpul pärjas maavanem Ülle Rajasalu aktiivse naise Harjumaa Aasta Sädeinimese tiitliga. Heli Sepp on kõike neid autasusid kindlasti ka väärt: Lisaks mitme koori ja ansambli juhendamisele tutvustab Heli Sepp aktiivselt Eesti kultuurielu ka välismaal, korraldades kooride reise erinevatesse paikadesse, enim aga Lapimaale Soomes. Tema vedada on ka maakonna suur projekt “Rõõm laulust”, kus esinevad maakonna laululapsed. Sel aastal toimus Pärnus festival “Euroopa kantaat”, kus meie noored lauljad väga tublilt esinesid.
Harjumaa Omavalitsuste Liit, kes on mitmel varasemalgi aastal toetajana nominendiks esitatud, sai sel aastal koos kultuuripealinn Tallinnaga selle austava tiitli esimest korda. Kõige suurema summa kulutas meie omavalitsuste liit läinudsuvise laulu- ja tantsupeo eelproovide läbiviimisele.

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo