Harjumaa otsib oma tegijaid

Harjumaa otsib oma tegijaid

Kuni 15. oktoobrini saad esitada kandidaate Harjumaa Aasta Tegija konkursile. Tunnustusüritus ise toimub 25. novembril, mil anname auhinnad üle seitsmes kategoorias.

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, LEADER tegevusgrupid, Kodukant Harjumaa, Harjumaa Omavalitsuste Liit ja Harju Maavalitsus tunnustavad viimase aasta silmapaistvamaid inimesi, kodanikuühendusi, ettevõtteid ja tegusid Harjumaal. Konkurssi eesmärk on pöörata tähelepanu maakonna arengusse panustanud inimestele ning tunnustada neid. Oma kandidaadi saad esitada HEAKi kodulehel - http://www.heak.ee/harjumaa-aasta-tegija.

Arvestades, et kõik võitjad on enamasti väga aktiivse eluviisiga inimesed, oleme püüdnud auhinda välja pannes mõelda nende vajadustele: iga kategooria võitja saab pääsme Harjumaa Ballile Estonias, et tähistada pidulikult oma tegusa aasta lõppu, traditsioonilise karika ja Harjumaa Aasta Tegija märgi, mis meenutavad tehtut veel pikki aastaid, ning elamuskingituse mõne maakonna ettevõtja poolt. Elamuskingitus võimaldab inimesel päevaks või kaheks aja maha võtta ning puhata, et siis loomulikult uuesti tegudele asuda!

Kandidaatidele esitatavate nõuetega saad tutvuda täpsemalt HEAKi kodulehel, kus käib ka kandidaatide esitamine. Konkurssi hindamiskomisjoni kuuluvad eelnevalt mainitud maakonna arendusorganisatsioonide esindajad ning iga kategooria puhul ka eelmise aasta võitja. Kaheksandat korda toimuva konkurssi auhinnad anname üle kadripäeval Raasiku vallas Alleksi peomajas.

Varasemate aastate võitjatega saad tutvuda HEAKi kodulehel. Eelmiste aasta võitjate hulka kuuluvad Harjumaa Aasta Ettevõtja OÜ Bole, Harjumaa Aasta Kodanikuühendus LC Saku, Harjumaa Aasta Toetaja Mistra-Autex AS, Harjumaa Aasta Sädeinimene Margus Vain ning Harjumaa Aasta Tegu Kaljo Põldaru lähetamine Uus-Meremaale seeniorite lauatennise meistrivõistlustele (eestvedajaks Merle Beljäev).

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste
Liidu büroo asub:

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
Faks: 615 0351
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199
km reg nr EE101356705

vaata asukohakaarti siit

https://digimaa.ee/
http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo