Harjumaa otsib Tervisetegijat 2019 ja Tervisetegu 2019

Alanud on nominentide esitamine Harjumaa Aasta Tegija tunnustuskonkurssidele. Lisaks silmapaistvatele organisatsioonidele ja inimestele, kes on panustanud rahvatervise valdkonda, on esmakordselt võimalik tunnustada ka tervist väärtustavat/toetavat tegu, sh tervise ja heaoluga seotud ehitise, ruumi või rajatise loomist.

“Harjumaa Tervisetegija” on Harjumaa Omavalitsuste Liidu ja Harjumaa Tervisenõukogu poolt välja antav tunnustus, mille eesmärk on väärtustada ning avaldada tänu ühele või mitmele füüsilisele ja/või juriidilisele isikule, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on paikkonna tasandil panustanud silmapaistvalt harjumaalaste vaimse ja/või füüsilise tervise parendamisse, tervise väärtustamisse, eeskujuks olemisse.

„Harjumaa tervisetegu“ tunnustuse eesmärk on tõsta Harjumaal esile edukat vaimset ja füüsilist tervist toetavat tegevust, ehitist, ruumi või rajatist, tänu millele on kogukonnas paranenud või loodud soodsad tingimused terviseteadlikkuse tõusuks ja/või tervisekäitumise paranemiseks.

"Harjumaa Tervisetegija 2019" ja „Harjumaa Tervisetegu 2019“ kandidaadid võib esitada iga maakonnas elav üksikisik või maakonnas tegutsev asutus, ettevõte ja mittetulundusühing.
Kirjalik ja vormikohane esildis koos põhjendusega esitatakse Harjumaa Omavalitsuste Liidu e-posti aadressile konkurss@hol.ee, märksõnaga "Tervisetegija 2019" või „Tervisetegu 2019“.

Ettepanekuid tiitlitele saab esitada 15. oktoobrini 2019.

Otsuse langetamisel arvestab tervisenõukogu kandidaadi tegevuse vastavust tunnustuse eesmärgile ning tegevuse mõjukust kogu maakonna ulatuses.

Tiitlid antakse välja 28. novembril toimuval pidulikul "Harjumaa Aasta Tegija 2019" tunnustusüritusel Arvo Pärdi keskuses. Kutse ja tunnustuse saavad kõik nominentideks esitatud isikud ja asutused.

Tunnustagem neid, kes on tunnustamist väärt!

Tunnustusüritust aitavad korraldada: Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Kodukant, LEADER tegevusgrupid Harjumaal

Avalduste vormid ja statuudi leiate HOL kodulehel: 


Harjumaa tervisetegija_taotlusvorm_2019.docx
Harjumaa tervisetegu_taotlusvorm.docx

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/