Uudised

 • HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT kuulutab välja konkursi andmekaitsespetsialisti tööle võtmiseks

  8. november 2019

  Andmekaitsespetsialisti töökoha eesmärk on osutada andmekaitsespetsialisti teenust vastavalt andmekaitse üldmääruses sätestatule Harjumaa viiele kohalikule omavalitsusüksusele (Anija, Jõelähtme, Kose, Raasiku ja Viimsi vallale), edaspidi nimetatud Omavalitsused, samuti korraldada Omavalitsuste struktuuriüksustes, ametiasutustes ning hallatavates asutustes isikuandmete töötlejale seaduse ja teiste õigusaktide alusel pandud ülesannete ja nõuete täitmist, samuti nõustada ja koolitada nende omavalitsuste ametnikke ja töötajaid ülesannete ja nõuete täitmisel.

 • Liitusime Tallinna regiooni liikuvuse koostöömemorandumiga

  29. oktoober 2019

  Harjumaa Omavalitsuste Liit toetab liikuvuse koostöömemorandumit. Liitumine võimaldab anda ka omavalitsuste liidu poolse panuse memorandumi visiooni, eesmärkide ja tegevuste elluviimisse. Samuti aitab koostöö kaasa 21.02.2019 jõustunud Harju maakonna arengustrateegiast 2035+ lähtuvale maakonna arengu kavandamisele ja suunamisele.

 • Harjumaa Omavalitsuste Liit kutsub esitama Harju maakonna teenetemärgi kandidaate 11. novembriks 2019

  24. oktoober 2019

  Kutsume üles esitama kandidaate, kes väärivad saavutuste ja Harju maakonnale osutatud teenete eest tunnusena Harjumaa teenetemärki.

 • Ootame taotlusi tunnustusauhindade HOLMER andmiseks 11. novembrini 2019

  24. oktoober 2019

  Ootame kandidaate Harjumaa Omavalitsuste Liidu iga-aastaste tunnustusauhindade, HOLMERite üleandmiseks. HOLMERitega väärtustatakse teeneid omavalitsuste koostööd ja saavutusi konkreetses omavalitsuses.

 • OMAVALITSUSED JA ETTEVÕTJAD: TALLINNA RINGRAUDTEE RAJAMISE VÕIMALUS PEAB TULEVIKU JAOKS SÄILIMA

  23. september 2019

  Harjumaa Omavalitsuste Liit koos mitme omavalitsuse ja koostööpartneriga kutsuvad majandus- ja taristuministrile ning riigihalduse ministrile läkitatud pöördumises üles täpsustama Rail Balticu projekteerimisel Tallinna lõunapoolse ringraudteega arvestamiseks augustis antud suunist ja algatama Tallinna ringraudtee asukoha täpseks määramiseks riigi eriplaneeringut.

 • Harjumaa otsib Tervisetegijat 2019 ja Tervisetegu 2019

  11. september 2019

  Alanud on nominentide esitamine Harjumaa Aasta Tegija tunnustuskonkurssidele. Lisaks silmapaistvatele organisatsioonidele ja inimestele, kes on panustanud rahvatervise valdkonda, on esmakordselt võimalik tunnustada ka tervist väärtustavat/toetavat tegu, sh tervise ja heaoluga seotud ehitise, ruumi või rajatise loomist.

 • Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) sügisvoor on avatud

  30. august 2019

  Kohaliku omaalgatuse programm on avatud, 2019. aasta sügisvooru taotluste esitamise tähtaeg on 1. oktoober.

 • Investeerimiskonverents „TEISTMOODI PALDISKI 2019“

  30. august 2019

  28.augustil toimus Paldiski Ettevõtjate Liidu eestvedamisel investeerimiskonverents „TEISTMOODI PALDISKI 2019“, mis toimus Paldiski tuletorni alla püstitatud telgis. Konverentsi avas tervitussõnadega peaminister Jüri Ratas.

 • Harjumaalt kolm nominenti Aasta Õpetaja konkursile

  29. august 2019

  Eile, 28. augustil kuulutas haridus- ja teadusminister Mailis Reps peatselt algava kooliaasta puhul toimunud pidulikul haridustöötajate vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi nominendid 11 kategoorias. Laureaadid selguvad Aasta Õpetaja galal „Eestimaa õpib ja tänab“, mis toimub 5. oktoobril Jõhvi Kontserdimajas.

 • HOL avab harjumaalastele „Ideepanga“ rahvatervise valdkonna arendusettepanekuteks

  26. august 2019

  Tulles vastu soovile jätkata eelmisel aastal alustanud ja palju positiivset vastukaja saanud Tervist Edendava Idee konkursi projekti, saab nüüdsest mõtteid esitada aastaringselt avatud „Ideepanka“. Ideepank on Harjumaa elanike tervist ja heaolu edendavate ideede esitamiseks loodud keskkond kaasrahastuse taotluseks või Harjumaa Omavalitsute Liidu ja Tervisenõukoguga partnerluse arendamiseks.

 • Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL) korraldas augustikuise hariduse infopäeva

  23. august 2019

 • Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) infopäev 16.09.2019

  14. august 2019

  Harjumaa Omavalitsuste Liit korraldab infopäeva kohaliku omaalgatuse programmist (KOP) toetuse taotlejatele 16.09.2019 kl 13.00-16.00 Omavalitsusmajas (Sirge tn 2, Tallinn).

 • Tunnustamine - Parim siseturvalisusesse panustav organisatsioon 2019!

  6. august 2019

  UUS! Harjumaa siseturvalisusesse panustava organisatsiooni tunnustamise konkurss toimub esmakordselt. Ettepanekute esitamise tähtaeg on 01. oktoober 2019.a.

 • Kogukondliku turvalisuse 2019. aasta Harjumaa toetusvoor on avatud

  5. august 2019

  Taotluste esitamise tähtaeg Harjumaa toetusvooru on 16. september 2019. Kogukondliku turvalisuse maakondliku toetusvooru eesmärk on aidata kaasa ühiskonna kujunemisele, kus inimesed tunnevad end vabalt ja turvaliselt ning kogukonnad on turvalise elukeskkonna loomiseks võrgustunud, kus igaühe teadliku panuse ja kogukondliku koos tegutsemise kaudu on tagatud laiemalt ohtude ennetamine ning nutikas ja tulemuslik reageerimine õnnetustele, korrarikkumistele ja kuritegudele.

 • Eesti regionaaltasandile soovitakse leida parim haldusmudel

  18. juuni 2019

  Harjumaa Omavalitsustel Liit allkirjastas Tallinna Ülikooliga töövõtulepingu Eesti regionaaltasandi arengu analüüsi koostamiseks. Töö eesmärk on leida sobivad lahendused regionaaltasandi ülesannete täitmiseks. Analüüs käsitleb regionaaltasandi tuleviku sotsiaalmajanduslikke ja rakenduslikke alternatiive ning teeb otsustajatele ettepanekuid sobivaima mudeli valikuks.

 • Harjumaa 2019. aasta kaunimad kodud on selgunud

  12. juuni 2019

  1997. aasta emadepäeval kuulutas Vabariigi President Lennart Meri välja kodukaunistamise aasta, millega taastati 1935. aastal algatatud üle-eestiline kodukaunistamise alane liikumine. Liikumise üldiseks eesmärgiks on ühise korrastatud, otstarbekalt planeeritud ja kauni elukeskkonna loomine.

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/