Valiti Harjumaa 2012 parimad

Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus ning MTÜ Kodukant Harjumaa koostöös kohalike LEADER gruppidega selgitasid Harjumaa Aasta Tegijad. Tunnustati ettevõtteid, kodanikeühendusi, omavalitsusi ja inimesi, kes on aasta jooksul silma jäänud tublide tulemuste või maakonna (ja ka riigi) maastaabis tegudega, mis väärisid äramärkimist. Valiti:
 
Harjumaa 2012 Aasta Ettevõte – AS Harju Elekter Harjumaa 2012 Aasta Kodanikuühendus – MTÜ Õppe- ja Arengukeskus ME Harjumaa 2012 Aasta Sädeinimene – EELK Jüri koguduse vaimulik Tanel Ots Harjumaa 2012 Aasta Tegu - “Sajandi 100 võttepaika” eestvedajad filmimees Artur Talvik ja arhitekt Raul Vaiksoo.
Harjumaa 2012 Aasta Toetaja – Rae vallavalitsus, jätkuva ja püsiva külavanemate ja külaliikumise toetuse eest.
 
Ettepanekuid kandidaatide osas said teha kõik harjumaalased, siinsed ettevõtted ja organisatsioonid. Konkursi võitja selgitas tehtud ettepanekute põhjal välja komisjon, kuhu kuulusid Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus ning MTÜ Kodukant Harjumaa, lisaks veel Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit ning Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon.
 
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse juhataja Kaupo Reede tänab komisjoni nimel kõiki neid inimesi ja organisatsioone, kes esitasid kandidaate. Kokku oli kandidaate 60: 14 ettevõtet, 13 kodanikuühendust,
14 sädeinimest, 6 toetajat ja 13 tegu. “Harjumaal parimate selgitamine on alati päris keeruline, sest kõik kandidaadid on reeglina väga head.
Kindlasti aitas sel korral parimaks osutumisel kaasa see, mis on olnud ühiskonnas aasta jooksul oluline” ütleb Kaupo Reede.
 
„Harjumaa parimate tunnustamisega soovime öelda aitäh neile, kes on oma töö ja pühendumusega andnud palju ka teistele – oma kogukonnale, maakonnale, tervele Eestile. Igaühe tegu loeb, oluline on seda märgata ning neid inimesi toetada. Inspireerivad ja „suured“ inimesed on meie  suurim rikkus,“ selgitas Harju maavanem Ülle Rajasalu.
 
Harjumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimehe Vello Jõgisoo sõnul saab omavalitsus olla jätkusuutlik ainult siis, kui tema territooriumil on töökohti pakkuvad ettevõtted ja toimekad inimesed, kes on huvitatud oma elukeskkonna arendamisest. “Aasta parima ettevõtja nominatsioon on väga heaks turundusargumendiks neile, kes ekspordivad arenenud riikidesse, sest seal mõistetakse, et kogukonnast hooliv ettevõte, hoolib ka oma klientidest,” sõnas EVEA president Marina Kaas.
 
Aasta parimate pidulik autasustamine toimub traditsiooniliselt Harjumaa ballil, 30. detsembril 2012 Rahvusooperis Estonia.
 
 
Lisainfo:
Kaupo Reede
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Tel 53304076
 

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo