Harjumaa otsib Tervisetegijat 2020 ja Tervisetegu 2020

Alanud on nominentide esitamine Harjumaa Aasta Tegija tunnustuskonkurssidele.

"Harjumaa Tervisetegija” on Harjumaa Omavalitsuste Liidu ja Harjumaa Tervisenõukogu poolt välja antav tunnustus, mille eesmärk on väärtustada ning avaldada tänu koostöögrupile, isikule või organisatsioonile, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on paikkonna tasandil panustanud silmapaistvalt harjumaalaste vaimse ja/või füüsilise tervise parendamisse, tervisega seotud ennetustegevusse, tervise väärtustamisse ning eeskujuks olemisse.

„Harjumaa Tervisetegu“ tunnustuse eesmärk on tõsta Harjumaal esile edukat vaimset ja füüsilist tervist toetavat tegevust, ettevõtmist, ehitist, ruumi või rajatist, tänu millele on kogukonnas paranenud või loodud soodsad tingimused terviseteadlikkuse tõusuks, riskikäitumise vähendamiseks ja tervisekäitumise parendamiseks.

"Harjumaa Tervisetegija 2020" ja "Harjumaa Tervisetegu 2020“ kandidaate võib esitada iga maakonnas elav üksikisik või maakonnas tegutsev asutus, ettevõte või sõpruskond.
Ettepanekuid tiitlitele saab esitada 31. oktoobrini 2020.

Otsuse langetamisel arvestab tervisenõukogu kandidaadi tegevuse vastavust tunnustuse eesmärgile ning tegevuse mõjukust kogu maakonna ulatuses.

Tiitlid antakse välja novembri lõpus toimuval pidulikul "Harjumaa Aasta Tegija 2020" tunnustusüritusel Anija mõisas. Tunnustatud saavad nii nominendid ja tiitli saajad.

Kirjalik ja vormikohane esildis esitatakse veebikeskkonnas:

TERVISETEGIJA TAOTLUSVORM
TERVISETEGU TAOTLUSVORM

Tunnustusüritust korraldavad: Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Kodukant, LEADER tegevusgrupid Harjumaal.
Partnerite kategooriad leiate: SIIT.

Tunnustagem neid, kes on tunnustamist väärt!

Lisainfo:
Kerli Vilk
Harjumaa Omavalitsuste Liit
kerli@hol.ee, 53301747

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/