Kõige rohkem medaliga lõpetajaid on sel aastal Viimsi Gümnaasiumis

Käesoleval aastal on medaliga lõpetajaid Harju maakonna 16 gümnaasiumi peale kokku 76. Kuldmedaleid 33 ja hõbemedalid 43.

Kõige rohkem ehk 21 medalit noppisid Viimsi Gümnaasiumi õpilased – 6 kulda ja 15 hõbedavärvi medalit. Järgnesid Saku Gümnaasium 16 medaliga lõpetajat (8 kulda, 8 hõbedat) ja Jüri Gümnaasium 10 medaliga lõpetajat (6 kulda ja 4 hõbedat).

Harjumaa Omavalitsuste Liidul on traditsioon tunnustada maakonna parimaid lõpetajaid. Sel aastal saab koolidesse toimetatud väike meene õpilasele ja tema klassijuhatajale/ mentorile.

Suur tänu klassijuhatajad ja mentorid oma õpilaste toetamise eest!

Suur tänu õpetajad, lapsevanemad ja pereliikmed tublide laste kasvatamise eest!

Harjumaa medaliga lõpetajate nimed koos õpetajatega:

Jüri Gümnaasium

Carmel Uibopuu - kuldmedal
Gert Herodes -  kuldmedal
Janeli Toomet -  kuldmedal
Katrin Kätlin Koppel - kuldmedal
Lisanna Kruus - kuldmedal
Mari Torsu - kuldmedal
Carol Kristella Varblane - hõbemedal
Eeva-Maria Tšernova - hõbemedal
Lysette Kadakas - hõbemedal
Mariliina Maltsar - hõbemedal

Klassijuhatajad Marlene Timmi, Inna Erik ja Liia Hokkanen

Kallavere Keskkool

Eliisa Carita Meikar - hõbemedal

Klassijuhataja Kerli Vallmann


Kehra Gümnaasium

Jaan Viirmann - kuldmedal
Triinu Fross - hõbemedal

Klassijuhataja Eve Rohtla

Keila Kool

Alice Buht - kuldmedal
Häli Hinno - kuldmedal
Aleks Jõe - hõbemedal
Kairi Käpa - hõbemedal
Rauno Pisa - hõbemedal

Klassijuhatajad Raili Haugas ja Ahti Noor

Kiili Gümnaasium

Kristjan Stüff - kuldmedal
Richard Reintal - kuldmedal
Sigrid Koor - kuldmedal
Kaili Laanemets - hõbemedal
Karmo Kütt - hõbemedal
Karoliine Rämmi - hõbemedal
Kristin Rahuoja - hõbemedal

Klassijuhataja Külli Hansson

Kose Gümnaasium

Jessica Niine - kuldmedal

Klassijuhataja Ave Oja

Kuusalu Keskkool

Egle Privoi - hõbemedal

Klassijuhataja Riina Jalakas

Loo Keskkool

Kaili Kirt kuldmedal
Liselle Evert kuldmedal
Triini Olman kuldmedal
Ketly Kukesman hõbemedal

Klassijuhataja Indrek Birkan

Maardu Gümnaasium

Artjom Grigorjan - kuldmedal
Diana Gurova - kuldmedal
Margarita Jerešina - kuldmedal
Elizabet Solovjova - hõbemedal
Marija Pavlova - hõbemedal
Mihhail Fokin - hõbemedal

Klassijuhataja Anne Hindpere-Raudsik

Saku Gümnaasium

Carmen Pihlak - kuldmedal
Elisabet Raig - kuldmedal
Elisabeth Saar - kuldmedal
Eva-Liisa Tiru - kuldmedal
Kristiina Verte - kuldmedal
Mari-Liis Prunt - kuldmedal
Nikolai Ovtšinnikov - kuldmedal
Robin Piir - kuldmedal
Anna-Liisa Murre hõbemedal
Danyil Kurbatov - hõbemedal
Getriin Riimand - hõbemedal
Laura Veinberg - hõbemedal
Liis Rehemaa - hõbemedal
Marit Nigul - hõbemedal
Merilin Peetson - hõbemedal
Silver Ingver - hõbemedal

Klassijuhataja Piret Kaare, Tatjana Luich ja Merli Paasik

Saue Gümnaasium

Renata Kiilberg -  hõbemedal

Klassijuhataja Jelena Laanjärv

Tabasalu Ühisgümnaasium

Ingel Carolin Peensalu hõbemedal

Klassijuhataja Piret Paju

Viimsi Gümnaasium

Brenda Pent - kuldmedal
Ingrid Landeiro Leitao Santos Marques - kuldmedal
Kristiina Kivimäe - kuldmedal
Liis Rehemaa - kuldmedal
Meeri Pappel - kuldmedal
Tristan Aljamaa - kuldmedal
Aneta Kõiva - hõbemedal
Annemari Adler - hõbemedal
Britte Lillevars - hõbemedal
Daniel Budõlin - hõbemedal
Elly Soots - hõbemedal
Emili Kelle - hõbemedal
Hanna-Therese Toiger - hõbemedal
Johanna Hanioja - hõbemedal
Johanna Marie Link - hõbemedal
Karmen Hiiemäe - hõbemedal
Karolina Kibbermann - hõbemedal
Krislin Laanela - hõbemedal
Maarit Pappel - hõbemedal
Valeria Filippova - hõbemedal
Victoria Alexandra Virkus - hõbemedal

Mentorid: Kaitel Poobus, Martin Männik, Kerstin Kippar, Maarja Urb, Kaidi Kolsar,
Reesi Kuslap, Mariann Nirk, Lemme Randma, Ingrid Imelik, Siret Sulaoja

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/