KOV-de haridus

Harjumaa omavalitsuste haridus seisuga 10.02.2022

Omavalitsus

Nimi

Amet

e-post

Anija vald

Marge Raja

abivallavanem

marge.raja@anija.ee

Harku vald

Robert Lippin

abivallavanem

Robert.Lippin@harku.ee

Harku vald

Hestia Rindla

juhataja

Hestia.Rindla@harku.ee

Jõelähtme vald

Priit Põldma

abivallavanem

priit.poldma@joelahtme.ee

Jõelähtme vald

Carmen Viherpuu

osakonna juhataja

carmen.viherpuu@joelahtme.ee

Keila linn

Eike Käsi

abilinnapea

eike.kasi@keila.ee

Keila linn

Terje Rämmel

haridusnõunik

terje.rammel@keila.ee

Kiili vald

Dagi Dorbek

nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas

dagi.dorbek@kiilivald.ee

Kose vald

Kadri Tiis

abivallavanem hariduse ja kultuuri alal

kadri.tiis@kosevald.ee

Kuusalu vald

Anu Kirsman

haridusspetisalist

anu.kirsman@kuusalu.ee

Lääne-Harju vald

Liivi Siim

osakonna juhataja 

liivi.siim@laaneharju.ee

Loksa linn

Hilleri Treisalt

abilinnapea

hilleri.treisalt@loksa.ee

Maardu linn

Vaido Niinesalu

juhataja

vaido.niinesalu@maardu.ee

Raasiku vald

Juta Asuja

haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja

juta.asuja@raasiku.ee

Rae vald

Bärbel Salumäe

abivallavanem

barbel.salumae@rae.ee

Rae vald

Marju Randlepp 

hariduse peaspetsialist

marju.randlepp@rae.ee

Saku vald

Heli Veersalu

hariduse peaspetsialist

heli.veersalu@sakuvald.ee

Saue vald

Andres Kaarmann

abivallavanem

andres.kaarmann@sauevald.ee

Saue vald

Birgit Tammjõe-Tulp

haridusosakonna juhataja

birgit.tammjoe-tulp@sauevald.ee

Viimsi vald

Marju Aolaid

abivallavanem

marju.aolaid@viimsivv.ee

Viimsi vald

Maiu Plumer

haridusosakonna juhataja

maiu.plumer@viimsivv.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/