4.-6.klassi matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 08.03.2019
Kell: 12:15
Koht: Viimsi Kool
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Sandra Oru Loksa linn
Adelina Proškurina Loksa linn
Bruno Vain Jõelähtme vald Ei ole
Karl Erik Lehtma Jõelähtme vald Ei
Sandra Valgeväli Saue vald
Laura Mellik Saue vald
Aaron Hakkaja Saue vald
Ketliin Puusepp Saue vald
Henri Lehtsalu Rae vald
Tony Tristan Laurik Rae vald
Märten Võitra Rae vald
Emma Kruusimäe Saue vald
Alari Altjõe Kose vald
Christofer Toom Kose vald
Johanna Lokotar Kose vald
Karl Hendrik Kõiva Kose vald
Sebastian Saks Kose vald
Matilda Teivejõe Kose vald
Merit Mutanen Kose vald
Karl Robert Kiudorv Saue vald -
Helena Eltermaa Lääne-Harju vald
Gert Martin Savitsch Harku vald
Andreas Alaveer Jõelähtme vald
Anni Egeli Kivikangur Jõelähtme vald
Siim Sepp Jõelähtme vald
Karen Viira Harku vald
Oliver Pääsuke Jõelähtme vald
Kristen Võtting Jõelähtme vald
Otto Arro Jõelähtme vald
Dmitri Korobljov Anija vald Soov parandada I osa
Marian Teppan Anija vald Soov parandada I osa
Teona Mamporia Anija vald Soov parandada I osa
Marjana Fomina Anija vald Soov parandada I osa
Ago Sikk Anija vald On soov parandada I osa
Oliver Grauen Keila
Martin Teppan Anija vald On soov parandada I osa
Stefan Honga Keila
Ursula Prants Keia
Karl Altermann Keila
Mattias Mitro Lyra Keila
Keiti Varb keila
Risto Laur Keila
Emanuel Teppo Keila
Karl-Mattias Allikmäe Keila
Markus Mikkus Lääne-Harju vald
Risto Rallmann Lääne-Harju vald
Karolina Keevallik Lääne-Harju vald
Maria Ollesk Lääne-Harju vald
Christopher-Scott Sternfeld Lääne-Harju vald
Richard Mägi Rae vald
Liliana Jegorova Rae vald
Nelis Vernik Rae vald
Kaur Källo Rae vald
Mihael Karabut Lääne-Harju vald
Polina Svintsova Lääne-Harju vald
Nikita Baidukov Lääne-Harju vald
Hanna Leen Keerov Saue vald ei
Kätriin Kondel Saue vald ei
Carolin Haug Saue vald ei
Marie Amalie Kristian Harku vald
Roberta Küttis Harku vald
Emma Elisabeth Kalev Harku vald
Paul Müürisepp Raasiku vald
Richard Ränk Raasiku vald
Anete Paenurm Raasiku vald
Andri Reinek Raasiku vald
Tristan Tomingas Raasiku vald
Mattias Niglas Raasiku vald
Martis Koel Raasiku vald
Mia Liisa Männik Rae Vald
Saskia Reta Rytberg Saue -
Richard Türkson Saue -
Robin Markus Loos Saue -
Martin Nõmm Saue -
Hannuk Vernik Rae vald
Henri Jõgi Harku
Sander Salei Harku
Mihkel Lepp Harku
Risto Raudmägi Rae vald
Rasmus Lepp Saue vald ei
Eva Liitmaa Saue vald ei
Kristo Kolks Saue vald ei
Arabella Reisberg Saue vald ei
Carl Ciaran Eesoja Saue vald ei
Hele-Riin Hunt Viimsi
Lenna-Lee Raspel Viimsi
Berk Jordan Maalman Viimsi
Iris Kessler Viimsi
Kaspar Kase Viimsi
Hedvig Marie Harjo Viimsi
Hanna Orm Viimsi vald
Eero Elbrecht Viimsi vald
Karl Feliks Irve Rae vald
Martin Vihuri Harku vald
Alina Smirnova Rae vald
Laura Trumm Rae vald
Elisabeth Jõgi Rae vald -
Arette-May Karu Rae vald
Liisa Lusti Kose
Laura Maria Atonen Kose
Fredy Saarkoppel Rae vald
Franz Markus Jürimaa Rae vald
Madis Keskrand Viimsi vald
Oskar Rosin Viimsi vald
Olga Simagina Viimsi vald
Mart Vigla Viimsi vald
Mia Oja Viimsi vald
Sander Tovstik Viimsi vald
Mari Jaško Viimsi vald
Kaur Raudkivi Rae vald
Oskar Liinev Viimsi -
Johanna Miia Visnapuu Viimsi -
Johanna Gertrud Jõenurm Viimsi -
Anastassia Gatšegova Viimsi -
Henry Kuresoo Viimsi -
Ida Leen Katvel Kuusalu vald
Oskar Reineberg Saue vald -
Inger Simmo Saue vald -
Keily Ethel Tuttelberg Kose vald -
Kaarel Priilinn Kuusalu
Maarja Katherine Link Kuusalu
Emma Raidla Kuusalu
Mikk Teinlum Kuusalu
Reti Roos Kuusalu
Hugo Saul Kuuselau
Holger Tõnn Lõhmus Kuusalu
Kertu Voog Saue -
Kreete Kallaste Saue -
Mihkel Rannut Saue -
Joosep Iljas Harku Vallavalitus saatja ei ole aineõpetaja
Elsa Valle Harku Vallavalitus saatja ei ole aineõpetaja
Elisa Emilia Teder Kose
Merilis Moppel Maardu
Aleks Nazarenko Maardu
Rico Moora Maardu
Sonja Tõnisberg Harku Vallavalitus saatja ei ole aineõpetaja
Kertu Koptelkov Saku -
Hendrik Pärli Saku -
Joonas Rohtla Saku -
Antony Morozov Saku -
Monika Alu Saku -
Iris Vühner Saku -
Rene Lehtla Saku -
Kirke-Riin Laugen Saku -
Birgit Pihl Saku -
Marta Moor Jõelähtme Vallavalitsus
Mirtel Kiisa Jõelähtme Vallavalitsus
Ester Lindberg Harku vald
Jakob Luts Rae vald
Tormi Kull Rae vald
Tuudur Jakob Padari Rae vald
Vanessa Vaikla Rae vald
Sandra Zielinski Rae vald
Oskar Eslon Rae vald
Ken Koovit Rae vald
Martin Haab Rae vald
Rasmus Pallum Rae vald
Kaarel Kuivallik Anija
Marten Nelis Anija
Maria Kubja Anija
Roosi Rütman Anija
Grete-Marisol Kivisoo Anija
Karl Kristof Järve Rae vald
Gregor Jäätma Rae vald
Aleksandr Vrednik Maardu
Voislav Berežinski Maardu
Danila Timindzijev Maardu
Sofia Selestina Märs Maardu
David Vassiljev Maardu
Amir Mirzoiev Maardu
Gabriel Petrov Maardu
Andrei Krasnov Maardu
Mihhail Pahhuštšii Maardu
Dominic Osula Harku vald
KIRKE RUMM Harku vald
Laura-liis Kruus Saku
Oskar Põllu Viimsi -
Hannes Piirisaar Viimsi vald
Uku-Johan Pauri Harku vald