Geomeetria teemapäev 2019

Kuupäev: 06.12.2019
Kell: 11:15
Koht: Loksa Gümnaasium
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon Kool Klass Töökeel Juhendaja/Õpetaja nimi Õpetaja E-mail Õpetaja telefon Saatja Õpetaja Õpetaja, kes jääb töid parandama
Kaisa Pällin Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7.b eesti Jevgenia Meškenaite jevgenia.meskenaite@lillekyla.edu.ee 55900839 Jevgenia Meškenaite ei ole
Marie Möller Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7.d eesti Jevgenia Meškenaite jevgenia.meskenaite@lillekyla.edu.ee 55900839 Jevgenia Meškenaite ei ole
Liisa Marie Orav Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7.d eesti Jevgenia Meškenaite jevgenia.meskenaite@lillekyla.edu.ee 55900839 Jevgenia Meškenaite ei ole
Kevin Kütson Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7.b eesti Jevgenia Meškenaite jevgenia.meskenaite@lillekyla.edu.ee 55900839 Jevgenia Meškenaite ei ole
Kristiina Kesküla Tallinn ei ole Pelgulinna Gümnaasium 8 eesti Reelika Rosin reelika.rosin@pelgulinna.edu.ee 53499743 ei ole ei ole
Ragnar Vare Tallinn Audentese erakool 8.b eesti Ülle Hanni ulle.hanni@audentes.ee 53439134 Rita Lehtpuu Rita Lehtpuu
Maria Saluste Tallinn Audentese erakool 7.b eesti Rita Lehtpuu rita.lehtpuu@audentes.ee 53439134 Rita Lehtpuu Rita Lehtpuu
Rihard Rannamets Tallinn Audentese erakool 7.a eesti Rita Lehtpuu rita.lehtpuu@audentes.ee 53439134 Rita Lehtpuu Rita Lehtpuu
Danila Jašin Loksa Loksa Gümnaasium 8.b vene Natalia Marhivka natalia.marhivka@loksa.edu.ee 58117875 Natalia Marhivka Natalia Marhivka
Elena Viktoria Vaas Loksa linn - Loksa Gümnaasium 8.a eesti keel Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee 56638409 Annely Vill Annely Vill
Kristiina Bekiš Loksa linn - Loksa Gümnaasium 8.a eesti keel Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee 56638409 Annely Vill Annely Vill
Liisa Marii Mathisen Keila Linn Keila Kool 8 eesti Raili Haugas raili.haugas@keilakool.ee 55545279 Raili Haugas Raili Haugas
Mae Liitmaa Keila linn Keila Kool 8 eesti Raili Haugas raili.haugas@keilakool.ee 55545279 Raili Haugas Raili Haugas
Ursula Prants Keila linn Keila Kool 7 eesti Leelo Talistu raili.haugas@keilakool.ee 55545279 Raili Haugas Raili Haugas
Richard Renar Rebane Keila linn Keila Kool 7 eesti Marju Käo raili.haugas@keilakool.ee 55545279 Raili Haugas Raili Haugas
Viktoria Eggi Loksa - Loksa Gümnaasium 7.b vene Larissa Plehova larissa.plehhova@loksa.edu.ee 53470370 Larissa Plehova -
Oleksi Umantsev Loksa - Loksa Gümnaasium 7.b vene Larissa Plehova larissa.plehhova@loksa.edu.ee 53470370 Larissa Plehova -
Ethel Malkus Kuusalu Kolga Kool 8 eesti Jaana Laanpere jaana.laanpere@kolga.edu.ee 5272982 Jaana Laanpere puudub
Märt Eepold Kuusalu Kolga Kool 8 eesti Jaana Laanpere jaana.laanpere@kolga.edu.ee 5272982 Jaana Laanpere puudub
Joosep Põllmaa Kuusalu Kolga Kool 7 eesti Jaana Laanpere jaana.laanpere@kolga.edu.ee 5272982 Jaana Laanpere puudub
Ida Leen Katvel Kuusalu Kolga Kool 8 eesti Jaana Laanpere jaana.laanpere@kolga.edu.ee 5272982 Jaana Laanpere puudub
Leenu Aasrand Kuusalu vald . Loksa Gümnaasium 7a Eesti Maie Itse Maie.itse@loksa.edu.ee - . .
Vesse Kilk Anija Alavere Põhikool 7 eesti Tiia Liivak tiia.liivak@alavere.edu.ee 56694602 Marianne Lõoke ei
Kaarel Kuivallik Anija Alavere Põhikool 7 eesti Tiia Liivak tiia.liivak@alavere.edu.ee 56694602 Marianne Lõoke ei
Merili Mangus Anija Alavere Põhikool 8 eesti Marianne Lõoke marianne.looke@alavere.edu.ee 56694602 Marianne Lõoke ei
Teele Tuisk Anija Alavere Põhikool 8 eesti Marianne Lõoke marianne.looke@alavere.edu.ee 56694602 Marianne Lõoke ei