Lasteaed

Harjumaa lasteaiad

seisuga 01.09.2021

valdade kaupa

1

Aegviidu Mesitaru Lasteaed

aegviidula@anija.ee; 

2

Anija Valla Lasteaiad

info@avl.ee; direktor@avl.ee;

3

Tabasalu Lasteaed Tibutare

kontakt@tibutare.edu.ee;

4

Harku lasteaed

kontakt@harkulasteaed.ee;

5

Vääna Mõisakooli Lasteaed

kontakt@vaanakool.edu.ee

6

Tabasalu Teelahkme Lasteaed

kontakt@teelahkme.ee;

7

Rannamõisa lasteaed

kontakt@rannamoisa.edu.ee;

8

Pangapealse Lasteaed

direktor@pangapealselasteaed.ee;

9

Alasniidu Lasteaed

kontakt@alasniidulasteaed.eu;

10

Harkujärve Lasteaed

kontakt@harkujarvelasteaed.ee

11

Loo Lasteaed Pääsupesa

loopesa@gmail.com;

12

Kostivere Lasteaed

lasteaed@kostilaps.ee; kaili@kostilaps.ee

13

Neeme Lasteaed

pille.ellip@gmail.com;

14

Keila Lasteaed Miki

miki@keilalasteaiad.ee;

15

Keila Lasteaed Vikerkaar

vikerkaar@keilalasteaiad.ee;

16

Eralasteaed Rukkilill

rukkilill@rukkilill.eu;

17

Kiili lasteaed

lasteaed@kiilivald.ee; maibi.rikker@kiilivald.ee;

18

Kose Lasteaed PäevaLill

info@kosela.ee;

19

Oru Lasteaed Mesimumm

mesimumm@kose.ee;

20

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool

info@kula.ee;

21

Ardu Lasteaed

ardula@kose.ee;

22

Kuusalu Lasteaed Jussike

lasteaed.jussike@kuusalu.ee;

23

Kiiu Kiigepõnni Lasteaed

kiiu.lasteaed@kuusalu.ee;

24

Kolga Lasteaed

kolga.lasteaed@kuusalu.ee;

25

Vihasoo Lasteaed-Algkool

kool@vihasoo.edu.ee;

26

Laulasmaa Kooli lasteaiad

ulle.krabo@laulasmaakool.ee; info@laulasmaakool.ee;

27

Klooga lasteaed

erika.elissaar@kloogakool.ee;

28

Lehola lasteaed            

erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;

29

Karjaküla lasteaed

erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;

30

Risti Kooli Harju-Risti lasteaed

riina.kukk@ristipk.edu.ee

31

Padise lasteaed

direktor@padisela.edu.ee

32

Paldiski Lasteaed Naerulind

naerulind@naerulind.edu.ee;

33

Paldiski Lasteaed Sipsik

direktor@lasipsik.edu.ee;

34

Rummu Lasteaed Lepatriinu

signe.vaikla@lalepatriinu.edu.ee;

35

Vasalemma Lasteaed Sajajalgne

tiiu@sajajalgne.edu.ee;

36

Loksa Lasteaed Õnnetriinu

lasteaed@loksa.ee; 

37

Maardu Lasteaed Rukkilill

maardurukkilill@gmail.com;

38

Maardu Lasteaed Rõõm

info@lasteaedroom.ee;

39

Maardu lasteaed Sipsik

lasteaed@maardusipsik.ee;

40

Muuga Lasteaed

info@muugalasteaed.ee;

41

Pikavere Mõisakool

kool@pikavere.edu.ee;

42

Aruküla lasteaed Rukkilill

arukylarukkilill@raasiku.ee;

43

Raasiku lasteaed Oravake

raasikula@raasiku.ee;

44

Aruheina lasteaed

direktor@assaku.edu.ee;

45

Assaku Lasteaed

direktor@assaku.edu.ee;

46

Järveküla lasteaed

margrit.mylts@jarvela.edu.ee 

47

Peetri Lasteaed

riina.rosar@peetri.edu.ee; Luule.niinesalu@peetri.edu.ee; kati.molder@peetri.edu.ee;

48

Uuesalu Lasteaed

direktor@6ie.edu.ee

49

Lagedi Lasteaed

direktor@lagedi.edu.ee;

50

Vaida Lasteaed Pillerpall

alliksaar@pillerpall.edu.ee;

51

Lasteaed Taaramäe

direktor@taaramae.edu.ee;

52

Lasteaed Õie

direktor@6ie.edu.ee;

53

Lasteaed Tõruke

direktor@toruke.edu.ee;

54

Võsukese lasteaed

direktor@v6suke.edu.ee;

55

Eralasteaed Tiki-Triki

tikitrikiharju@gmail.com

56

Saku Lasteaed Päikesekild

paikesekild@sakuvald.ee;

57

Saku Lasteaed Terake

eve.laiverik@sakuvald.ee;

58

Kurtna Kool- Lasteaed

kurtnakool@sakuvald.ee; kaire.oks@sakuvald.ee;

59

Saue Lasteaed Midrimaa

info@sauemidrimaa.ee;

60

Laagri Lasteaed

info@laagrilasteaed.ee;

61

Nõlvaku Lasteaed 

info@nolvakulasteaed.ee; merle.perm@sauevald.ee;

62

Tuleviku Lasteaed

info@tulevikulasteaed.ee;

63

Veskitammi Lasteaed

juhataja@veskitammila.ee;

64

Ääsmäe Lasteaed 

aasmae.lasteaed@sauevald.ee;

65

Riisipere Lasteaed 

info@riisiperelasteaed.ee;

66

Kernu Põhikooli Haiba lasteaed Riisikas

kernu@kernukool.ee;

67

Ruila Põhikooli Laitse lasteaed Kirsiaed 

kirsiaed@ruilakool.ee;

68

Turba Kooli lasteaia osa

kool@turbakool.ee; 

69

MLA Viimsi Lasteaiad

maie@viimsilasteaiad.ee;

70

Eralasteaed Lillelapsed

info@lillelapsed.ee;

71

Eralasteaed Pääsupoeg

paasupoeg@yahoo.com;

72

Lasteaed Väike Päike

lasteaed@lasteklubi.ee;

73

Eralasteaed Kelvingi Lasteaed

kelvingila@gmail.com;

74

Püünsi Kooli lasteaed

triinu@pyynsi.edu.ee;

75

Eralasteaed Põnnipesa

pesa@pesa.ee;

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/