KOV-de haridus

Harjumaa omavalitsuste haridusnõunikud ja spetsialistid seisuga 09.08.2021

Omavalitsus Nimi Amet e-post
Anija vald Marge Raja Abivallavanem marge.raja@anija.ee
Harku vald Hestia Rindla Juhataja Hestia.Rindla@harku.ee
Harku vald Reelika Lõhmus Haridusspetsialist Reelika.Lohmus@harku.ee
Harku vald Krista Dreger Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist Krista.Dreger@harku.ee
Harku vald Lemme Hirv alusharidusspetsialist Lemme.Hirv@harku.ee
Jõelähtme vald Priit Põldma abivallavanem priit.poldma@joelahtme.ee
Jõelähtme vald Carmen Viherpuu osakonna juhataja carmen.viherpuu@joelahtme.ee
Keila linn Terje Rämmel haridusnõunik terje.rammel@keila.ee
Keila linn Kristel Kõrvits  haridusspetsialist kristel.korvits@keila.ee 
Kiili vald Dagi Dorbek Vallavanema nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas dagi.dorbek@kiilivald.ee
Kose vald Kadri Tiis abivallavanem hariduse ja kultuuri alal kadri.tiis@kosevald.ee
Kuusalu vald Anu Kirsman haridus- ja lastekaitsespetisalist anu.kirsman@kuusalu.ee
Lääne-Harju vald Liivi Siim osakonna juhataja kohusetäitja liivi.siim@laaneharju.ee
Lääne-Harju vald Merle Kodu  HEV- ja nõustamisspetsialist merle.kodu@laaneharju.ee
Lääne-Harju vald Valeria Siminko Haridusspetsialist valeria.siminko@laaneharju.ee
Loksa linn Hilleri Treisalt abilinnapea hilleri.treisalt@loksa.ee
Maardu linn Anastassia Valužina Abilinnapea anastassia.valuzina@maardu.ee
Maardu linn Vaido Niinesalu juhataja vaido.niinesalu@maardu.ee
Maardu linn Albina Noorlind Noorsootöö spetsialist  albina.noorlind@maardu.ee
Raasiku vald Juta Asuja hariduse-, kultuuri- ja spordiosakonna juhataja juta.asuja@raasiku.ee
Rae vald Jens Vendel abivallavanem jens.vendel@rae.ee
Rae vald Marju Randlepp  hariduse peaspetsialist marju.randlepp@rae.ee
Rae vald Karin Piirsalu hariduse sptsialist karin.piirsalu@rae.ee
Rae vald Kai Lasn hariduse nooremspetsialist kai.lasn@rae.ee
Saku vald Heli Veersalu hariduse peaspetsialist heli.veersalu@sakuvald.ee
Saku vald Merlin Seervald spetsialist merlin.seervald@sakuvald.ee
Saue vald Andres Kaarmann abivallavanem andres.kaarmann@sauevald.ee
Saue vald Margit Ots haridusspetsialist margit.ots@sauevald.ee
Saue vald Lily Roop haridusspetsialist lily.roop@sauevald.ee
Saue vald Helen Veensalu erivajadustega laste spetsialist helen.veensalu@sauevald.ee
Saue vald Birgit Tammjõe-Tulp haridusosakonna juhataja birgit.tammjoe-tulp@sauevald.ee
Saue vald Anne Vainu haridus- ja tervisedendusspetsialist anne.vainu@sauevald.ee
Viimsi vald Marju Aolaid abivallavanem marju.aolaid@viimsivv.ee
Viimsi vald Maiu Plumer Haridusosakonna               juhataja maiu.plumer@viimsivv.ee
Viimsi vald Kadi Bruus Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist kadi.bruus@viimsivv.ee
Viimsi vald Aet Tampuu Üldhariduse vanemspetsialist aet.tampuu@viimsivv.ee
Viimsi vald Kaie Palumets  Alushariduse vanemspetsialist kaie.palumets@viimsivv.ee
Viimsi vald Kaija Mägi huvihariduse vanemspetsiaist kaija.magi@viimsivv.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/