KOV-de haridusspetsialistid

 Harjumaa omavalitsuste haridusnõunikud ja spetsialistid seisuga 15.06.2020

Omavalitsus

Nimi

Amet

e-post

Anija vald

Marge Raja

Abivallavanem

marge.raja@anija.ee

Harku vald

Kristi Villand

Juhataja

Kristi.Villand@harku.ee

Harku vald

Reelika Lõhmus

Haridusspetsialist

Reelika.Lohmus@harku.ee

Harku vald

Krista Dreger

Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist

Krista.Dreger@harku.ee

 

Peep Veermets

spetsialist

Peep.Veermets@harku.ee

Jõelähtme vald

Carmen Viherpuu

abivallavanem

carmen.viherpuu@joelahtme.ee

Keila linn

Terje Rämmel

haridusnõunik

terje.rammel@keila.ee

Keila linn

Kristel Kõrvits 

haridusspetsialist

kristel.korvits@keila.ee 

Kiili vald

Gertrud Kaljuvee

Vallavanema nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas

gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee

Kose vald

Kadri Tiis

abivallavanem hariduse ja kultuuri alal

kadri@kose.ee

Kuusalu vald

Anu Kirsman

haridus- ja lastekaitsespetisalist

anu.kirsman@kuusalu.ee

Lääne-Harju vald

Milvi Brokko

Hariduse peaspetsialist

milvi.brokko@laaneharju.ee

 

Merle Kodu 

HEV- ja nõustamisspetsialist

linda.bauvald@laaneharju.ee

 

Linda Maisväli

huvitegevus-ja noorsootööspetsialist 

 

Lääne-Harju vald

Valeria Siminko

Haridusspetsialist

valeria.siminko@laaneharju.ee

Lääne-Harju vald

Hestia Rindla

abivallavanem

hestia.rindla@laaneharju.ee

Loksa linn

Hilleri Treisalt

abilinnapea

hilleri.treisalt@loksa.ee

Maardu linn

Anastassia Valužina

Abilinnapea

anastassia.valuzina@maardu.ee

Maardu linn

Vaido Niinesalu

juhataja

vaido.niinesalu@maardu.ee

Maardu linn

Albina Shabanova

Noorsootöö spetsialist 

albina.noorlind@maardu.ee

Raasiku vald

Juta Asuja

hariduse-, kultuuri- ja spordiosakonna juhataja

juta.asuja@raasiku.ee

Rae vald

Jens Vendel

abivallavanem

jens.vendel@rae.ee

Rae vald

Marju Randlepp 

hariduse peaspetsialist

marju.randlepp@rae.ee

Rae vald

Kai Lasn

hariduse nooremspetsialist

kai.lasn@rae.ee

Saku vald

Heli Veersalu

hariduse peaspetsialist

heli.veersalu@sakuvald.ee

Saku vald

 

 

merlin.seervald@sakuvald.ee

Saue vald

Andres Kaarmann

abivallavanem

andres.kaarmann@sauevald.ee

Saue vald

Margit Ots

haridusspetsialist

margit.ots@sauevald.ee

Saue vald

Lily Roop

haridusspetsialist

lily.roop@sauevald.ee

Saue vald

Helen Veensalu

erivajadustega laste spetsialist

helen.veensalu@sauevald.ee

Saue vald

Birgit Tammjõe-Tulp

Saue VV haridusosakonna juhataja

birgit@sauevald.ee

Saue vald

Anne Vainu

haridus- ja tervisedendusspetsialist

anne.vainu@sauevald.ee

Viimsi vald

Annika Vaikla

abivallavanem

annika.vaikla@viimsivv.ee

Viimsi vald

Ermo Mäeots

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

ermo.maeots@viimsivv.ee

Viimsi vald

Kadi Bruus

Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist

kadi.bruus@viimsivv.ee

Viimsi vald

Aet Tampuu

Üldhariduse vanemspetsialist

aet.tampuu@viimsivv.ee

Viimsi vald

Svetlana Kubpart

Alushariduse vanemspetsialist

svetlana.kubpart@viimsivv.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/
http://www.opera.ee/lavastus/luikede-jarv/